Strona główna
Dom
Tutaj jesteś

Kolumny prysznicowe – rozwiązanie nie tylko pod prysznic!

30 kwietnia 2021 Kolumny prysznicowe

Kolumny prysznicowe z deszczownicą kojarzą się jako nierozerwalny element z kabiną prysznicową. Na rynku armatury do łazienki znajdziemy modele, które idealnie sprawdzą się również do wanny.

Kolumna prysznicowa z wylewką

Firma Corsan przygotowała rozwiązanie będące równowagą pomiędzy kąpielą w wannie a prysznicem. Kolumna prysznicowa z wylewką Ango i Lugo sprawdzi się w wannie. Obok deszczownicy i słuchawki posiada dodatkowe wyjście do wanny. W ten sposób można napuścić wodę i skorzystać z uroków kąpieli. Na co warto zwrócić uwagę, wysięgnik deszczownicy posiada regulację wysokości. Pomoże to dostosować wysokość armatury do posiadanych wymiarów w łazience. Słuchawka prysznicowa posiada regulację wysokości, co znacznie ułatwia korzystanie z niej. Wybrane modele zostały przygotowane w kolorze chrom i czarny mat, dzięki czemu kolumna prysznicowa może zostać idealnie dopasowana do  zaproponowanej aranżacji.  Nowoczesne kolumny prysznicowe  marki Corsan mają możliwość wyboru rodzaju głowicy baterii. Do decyzji klienta pozostaje model z głowicą mieszaczową lub termostatyczną.

Kolumna prysznicowa bestseller

Zaproponowana forma kolumn prysznicowych marki Corsan, umożliwia klientowi dopasowanie modelu do swojego gustu. Masywne kształty z kwadratową deszczownicą wpiszą się w aranżacje łazienek w stylu nowoczesnym i industrialnym. Dla zwolenników klasyki  producent przygotował zestawy charakteryzujące się opływowymi kształtami. W niczym nie przeszkadza mieszanie stylów i barw  armatury. W dalszym ciągu zainteresowaniem klientów cieszy się armatura w kolorze czarny mat, malowana proszkowo pozwoli cieszyć się trwałością koloru. Przy wodzie, która posiada wiele minerałów, systematyczna pielęgnacja armatury chromowanej i czarnej jest niezwykle istotna, ponieważ uatrakcyjni jej estetyczny wygląd na długi czas.

Kolumna prysznicowa Klar Fiber

Jeżeli nowa łazienka ma wyrażać zamiłowanie do oryginalności, marka Corsan przygotowała zestawy kolumn prysznicowych Klar Fiber. Kolor czarny, biały czy srebrny harmonijnie połączy się z wieloma aranżacjami. Duża słuchawka prysznicowa w zestawie nie dopuści do uczucia dyskomfortu, powstałego przez źle spłukany szampon z włosów. Kształt deszczownicy ze słuchawką tworzy estetyczną całość, a wypustki na tych elementach pełnią funkcję odkamieniania. Bryła stworzonej armatury pełni zadanie niewielkiej półeczki, na której można pozostawić żel pod prysznic.

Producent Corsan zapewnia 10 lat dostępu do zakupu części zamiennych (licząc od daty zakupu), a na szczelność korpusu udziela 5 lat gwarancji.

sadzonka orzecha włoskiego

Redakcja flora-net.pl

Witajcie na naszym blogu, gdzie zespół pasjonatów roślin, aranżacji ogrodów oraz szeroko rozumianej tematyki budowlanej i wyposażenia wnętrz inspiruje do tworzenia harmonijnych i zielonych przestrzeni. Razem z nami odkryjecie tajniki ogrodowych aranżacji, praktyczne porady dotyczące roślinności oraz innowacyjne pomysły na wystrój wnętrz, tworząc wspólnie miejsce, gdzie natura splata się z estetyką i funkcjonalnością. Dołączcie do naszej społeczności, aby razem budować otoczenie, które nie tylko ożywi przestrzeń, ale również wniesie radość i harmonię do Waszych domów i ogrodów.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Skandynawski styl dla małych mieszkań
Idealne drzwi wewnętrzne
dom rustykalny

Jesteś zainteresowany reklamą?

dom rustykalny